Ärilahendused

Teenused ettevõtetele sisaldavad koolitusperioodile eelnevat konsultatsiooni ja keeletesti, määramaks täpsemalt Teie soove ja vajadusi, mis võimaldab efektiivsemalt õpetada ja omandada vastavas ärivaldkonnas kasutatavat erialast keelevara. Õppeprogrammi koostamisel juhindume ettevõtja ärispetsiifikast, erisoovidest, osalejate arvust ja koolituse kestvusest.

Koolituse sobilikkuses veendumiseks pakume Teile esimest kursust testiperioodina tasuta, ühe kursuse kestus on 2 akadeemilist tundi – 2 x 45 minutit. Testiperioodi järgselt on Teil võimalik koolitustingimusi täpsustada, õppeprogrammi muuta või isegi tellimus tühistada.


KONSULTATSIOON

Pakume ettevõtetele nõustamist firmasisese keelekoolituse korraldamisel, töökandidaatide intervjueerimisel, välispartneritega suhtlemisel ja tööalaste materjalide koostamisel.


KEELEÕPPEPLAANI KOOSTAMINE


TESTIMINE

Testime Teie ettevõtte töötajate keeleoskust nii kirjalikult kui suuliselt.


KEELEÕPE

  • Erialane ärikeel

Sinu firmal on palju asjaajamist välispartneritega. Tunned, et oled teinekord jännis - ei tea kuidas rääkida raamatupidamisest, oma firma tegevusalast või on vaja vestelda erialastest äriasjadest. See on võimalus täiendada oma keeleoskust valdkonniti - ehitajad, meditsiinitöötajad, sekretärid, arvutispetsialistid jt.

  • Ärikeele konsultatsioonid

Sul on vaja teha esitlus või osaleda mõnel konverentsil, kuid sooviksid keelelist nõu? Meie saame Sind aidata! Võta meiega ühendust ja teeme Sulle parima pakkumuse!

  • Suhtluskursus

Unustame grammatilise keeleõppe ja pöörame tähelepanu suulisele eneseväljendusele.


TÕLKETEENUSED

Teostame tõlketöid erinevates valdkondades - ehitus, reklaam, meditsiin, it-alane ning ka kodulehtede tõlkimist. Meilt on võimalik tellida ka soome keele notariaalset tõlget. Samuti pakume lepingulistele klientidele kokkuleppehindu ja kiirtõlget sama päeva jooksul.


Lisainfo telefonil (+372) 566 70 330 või info@viendra.ee


Küsi meilt hinnapakkumust

Email again: